Połącz PDF - Pdf Split and Merge

Połącz PDF przy pomocy Pdf Split and Merge | PDF Sam

Scalenie PDF i dzielenie plików pdf nigdy nie było tak proste.

PDFSam Basic znany również jako  PDF Split and Merge to bezpłatna i wieloplatformowa aplikacja typu open source służąca do dzielenia, scalania, wyodrębniania stron oraz obracania i mieszania dokumentów PDF.

PDFSam Basic jest aplikacją desktopową swobodnie dostępną ze strony projektu, zarówno jako kod źródłowy, jak i skompilowany program. PDF Split and Merge jest dostępny jako pakiet MSI dla 32-bitowego i 64-bitowego MS Windows, .dmg dla systemu Mac OS X, pakietów .deb dla dystrybucji GNU/Linux opartych na Debianie oraz pakiet ZIP dla wygody zaawansowanych użytkowników.  Program jest dostępny również w wersji Portable, która nie wymaga instalacji w systemie Windows, tym samym przyczyniając się do poprawy konserwacji systemu i jego wydajności.

Funkcje programu PDF Split and Merge:


Scalaj pliki PDF, wybierając całe dokumenty lub ich części. Proste scalenie PDF 

Program zapewnia szereg ustawień, które pozwalają użytkownikowi zdecydować, co zrobić w przypadku, gdy oryginalne pliki PDF zawiera Acro Forms lub konspekt (zakładki) i może generować spis treści, normalizuj rozmiar stron i dodawaj puste strony. Połącz PDF wygenerowane w różnych wersjach formatu PDF.

Dziel pliki PDF na wiele sposobów.

Dziel dokument na pojedyncze strony, strony parzyste lub nieparzyste Według podanego zestawu numerów stron. Dziel co n stron.  Możesz dzielić dokument również według poziomu zakładek czy według rozmiaru stron, gdzie wygenerowane pliki będą miały mniej więcej określony rozmiar.

Obracaj pliki PDF.

Możesz obracać, całe pliki, wiele plików naraz, każdą wybraną stronę stronę lub wybrany zestaw stron.

Wyodrębnij strony z wielu plików PDF.

Wbudowane narzędzia umożliwiają wyodrębnianie pojedynczych stron dokumentów PDF, wyodrębnianie wg klucza (strony parzyste, nieparzyste), co określoną ilość stron.

Mieszaj pliki PDF. 

Mieszaj pliki PDF w których połączonych będzie wiele plików PDF, na przemian pobierając z nich strony

Zapisz i przywróć obszar roboczy

Zastanawiacie się jak wykorzystać PDF Split and Merge  w codziennej  pracy biura? PDF SAM to narzędzie, które pozwoli stworzyć dokument PDF z części tekstowej powstałej w oprogramowaniu Libre Office czy Ms Office, razem z dokumentami grafiki biznesowej wykonanej w Excelu i wydruku wykonanego do pliku PDF bezpośrednio z programów CAD takich jak ActCAD przy pomocy drukarek PDF; ActCAD PDF Printer czy BullZip PDF Printer. Oprogramowanie PDF SAM umożliwi również szybkie przetworzenie dokumentu PDF w celu wyodrębnienia pojedynczej strony, czy w celu jej zastąpienia inną stroną. Po wprowadzeniu poprawek korzystając z tego narzędzia możemy na powrót scalić uzupełniony dokument.

Jeszcze jedna funkcja przydaje się w pracy inżynierskiej czy projektowej. Mianowicie PDF SAM umożliwia wyodrębnienie pojedynczej strony z dokumentacji by można było ją użyć jako podkład PDF w oprogramowaniu ActCAD bądź przetworzyć go do wersji edytowalnej pliku dwg lub dxf  przy pomocy narzędzia PDF2DXF lub PDF2CAD.

Dla mnie PDF Split and Merge (PDF SAM) jest obowiązkowym i niezbędnym narzędziem w każdym biurze czy firmie, i w pracy projektanta czy inżyniera, gdyż zapewnia niezrównane opcje manipulacji na etapie jej tworzenia, modyfikacji czy końcowego składu dokumentacji.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .