O nas.


BBA-ONE i ActCAD LLC USA

Biuro Badań i Analiz ONE powstało w styczniu 20215 roku.. ‌Podstawą naszej działalności są specjalistyczne pomiary geodezyjne typu pomiary deformacji i osiadań, odkształceń, pionowości, a w mniejszym zakresie mapy do celów projektowych tyczenia i inwentaryzacje. Od początku naszej działalności czynnie angażujemy się w projekty naszych klientów. 
‌Dzięki poszukiwaniom optymalnych rozwiązań dla naszej firmy, w 2016 roku natknęliśmy się na mało znane na naszym rynku produkty z ActCAD LLC USA. W produktach ActCAD zachwyciła nas nowoczesność rozwiązań oferowana za niewygórowaną cenę oraz dobre wsparcie techniczne i prawdziwe zaangażowanie zespołu. Uznaliśmy, że to są produkty, które będą przydatne nie tylko dla nas, lecz również dla wszystkich polskich firm poszukujących ekonomicznych i legalnych rozwiązań. Że warto wprowadzić je na nasz polski rynek i pracować nad ich upowszechnieniem. Tak zostaliśmy pierwszym dystrybutorem produktów ActCAD w Polsce i w europie.Tak jak angażujemy się w krace naszych klientów działu geodezji, tak  czynnie uczestniczymy w projektach ActCAD LLC USA.
‌W roku 2019 zostaliśmy Wyłącznym Dystrybutorem w Polsce. Teraz Ty możesz zaangażować się w nasze projekty.

Geodezja

Specjalizujemy się w geodezyjnych pomiarach specjalistycznych. Pomiary deformacji, przemieszczeń i te sprawy :)

Oprogramowanie CAD

Jesteśmy Dystrybutorem ActCAD w Polsce. Podejmij współpracę z nami bez żadnych kosztów. Zadzwoń i zapytaj o warunki współpracy.

Doradztwo

Potrzebujesz porady odnośnie oprogramowania CAD.  Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Sklep Online

Sprzedajemy oprogramowanie ActCAD, posiadające najlepszy stosunek ceny do jakości.

Masz dylemat?

Co jeśli nie możesz się zdecydować na konkretne oprogramowanie CAD?
‌Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skontaktował się  z nami.
‌Podchodzimy do sprzedaży po inżyniersku, dla nas nie ma znaczenia czy nabędziesz nasze produkty.
‌Ważne jest dla nas, że możemy Ci pomóc podjąć właściwą decyzję.
‌Wiesz jakie mamy zdanie na ten temat, to na co jeszcze czekasz?Adres siedziby:

ul. Rysia 4A, Adamowizna
‌05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska

Kontakt telefoniczny:

+48720310031

Formularz kontaktowy

Napisz do nas.Sukces! Zrobiłeś to.
Błąd! Wartość jest nieprawidłowa.
Sukces! Zrobiłeś to.
Błąd! Wartość jest nieprawidłowa.
Sukces! Zrobiłeś to.
Błąd! Wartość jest nieprawidłowa.

Dariusz Bezat

Eko-Fit , CEOPiszę opinię, ponieważ jestem wdzięczny właścicielowi za pomoc jaką mi okazał. Przede wszystkim program ActCAD jest podobny do AutoCAD, jest bardzo intuicyjny i świetnie sprawdza się podręczne menu, gdzie są komendy najczęściej używane. Działa bardzo szybko i nie wiesza się przy dużych rysunkach. Konwertuje pliki pdf do dwg, dxf (innych nie używam) co jest niesamowitym ułatwieniem przy rysowaniu. Można wklejać tabelki z excella, worda - przydatne do tworzenia legendy przy rysunkach. Funkcji ogrom. Kontakt z dystrybutorem znakomity. Oddzwonił bardzo szybko i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto poświęcił dla mnie około 5 godzin konsultacji telefonicznej (w niedzielę!!!), co jest niespotykane, a zależało mi na tym. Pomógł mi bardzo. Dałbym więcej gwiazdek jakby była taka możliwość :) Szczerze polecam. Inni sprzedawcy powinni się uczyć takiego podejścia.