Połącz PDF - Pdf Split and Merge

Połącz PDF - Narzędzie PDF Split and Merge

Scalenie PDF i dzielenie pdf nigdy nie było tak proste.

PDFSam Basic znany również jako  PDF Split and Merge to bezpłatna i wieloplatformowa aplikacja typu open source służąca do dzielenia, scalania, wyodrębniania stron oraz obracania i mieszania dokumentów PDF.

PDFSam Basic jest aplikacją desktopową swobodnie dostępną ze strony projektu, zarówno jako kod źródłowy, jak i skompilowany program. PDF Split and Merge jest dostępny jako pakiet MSI dla 32-bitowego i 64-bitowego MS Windows, .dmg dla systemu Mac OS X, pakietów .deb dla dystrybucji GNU/Linux opartych na Debianie oraz pakiet ZIP dla wygody zaawansowanych użytkowników.  Program jest dostępny również w wersji Portable która nie wymaga instalacji w systemie Windows, tym samym przyczyniając się do poprawy konserwacji systemu i jego wydajności

Funkcjonalności programu:

- Scalaj pliki PDF, wybierając całe dokumenty lub ich części. Proste scalenie PDF 

Program zapewnia szereg ustawień, które pozwalają użytkownikowi zdecydować, co zrobić w przypadku, gdy oryginalne pliki PDF zawiera Acro Forms lub konspekt (zakładki) i może generować spis treści, normalizuj rozmiar stron i dodawaj puste strony. Połącz PDF wygenerowane w różnych wersjach formatu PDF.

- Dziel pliki PDF na kilka sposobów.

Dziel dokument na pojedyncze strony, strony parzyste lub nieparzyste Według podanego zestawu numerów stron. Dziel co n stron.  Możesz dzielić dokument również według poziomu zakładek czy według rozmiaru stron, gdzie wygenerowane pliki będą miały mniej więcej określony rozmiar.

- Obracaj pliki PDF.

Możesz obracać, całe pliki, wiele plików naraz, każdą wybraną stronę stronę lub wybrany zestaw stron.

- Wyodrębnij strony z wielu plików PDF.

- Mieszaj pliki PDF, w których połączonych będzie wiele plików PDF, na przemian pobierając z nich strony

- Zapisz i przywróć obszar roboczy

Zastanawiacie się jak wykorzystać PDF Split and Merge  w codziennej  pracy biura? PDF SaM to narzędzie które pozwoli stworzyć dokument PDF z części tekstowej powstałej narzędziu Libre Office czy Ms Office, z dokumentów grafiki biznesowej wykonanej w  Excelu i Wydruku wykonanego do pliku PDF bezpośrednio z programów ActCAD na przykład za pomocą ActCAD PDF Printer czy BullZip PDF Printer. Oprogramowanie PDF sam pozwoli również szybko rozbić dokument PDF w celu wyodrębnienia pojedynczej strony w celu jej zastąpienia. Następnie korzystając z tego narzędzia możemy na powrót scalić uzupełniony dokument.

Dla mnie PDF Split and Merge (PDF SAM) jest obowiązkowym i niezbędnym narzędziem w każdym biurze czy firmie, gdyż zapewnia niezrównane opcje manipulacji na etapie jej tworzenia, modyfikacji czy końcowego składu.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .