Nowy IntelliCAD 10.0A

Nowy IntelliCAD 10.0A

Nowy IntelliCAD 10.0A |  Artykuł  ActCAD

Konsorcjum technologiczne IntelliCAD (ITC) ogłosiło dziś wydanie IntelliCAD 10.0A. IntelliCAD 10.0A to wydanie poprawkowe dla wersji 10.0, która zostało wcześniej wydana 30 lipca 2020 r. Nowe wersje konserwacyjne IntelliCAD koncentrują się na poprawkach, ale IntelliCAD 10.0A zawiera również wprowadzone drobne nowe funkcje: 

- wybór koloru stempli drukowania;

- możliwość określenia, czy stemple będą drukowane do góry nogami ;

- nowe polecenia: Pokaż Palety i Ukryj Palety;

- formatowanie z indeksem górnym, dolnym i przekreślonym dla tekstu wielowierszowego; 

- wiele nowych opcji formatowania akapitów

- sprawdzanie pisowni w locie.

Inne ulepszenia i poprawki dotyczą wydajności, edycji i wybierania elementów, tekstu i bloków.

„Wersja konserwacyjna 10.0A zawiera poprawki będące bezpośrednią odpowiedzią na wstępne opinie z naszej letniej wersji programu IntelliCAD 10.0 z roku 2020, która jest wyposażona w duże i małe funkcje, a wszystkie z dużymi ulepszeniami produktywności dla użytkowników IntelliCAD” - powiedział David Lorenzo, prezes ITC. „Nasza bliska współpraca w stylu kooperacji pozwala nam szybko rozwiązywać problemy, które mają bezpośredni wpływ na członków ITC i ich użytkowników końcowych”.

IntelliCAD 10.0A jest obsługiwany w 64-bitowych wersjach systemu Microsoft® Windows® 10, Windows 8 i Windows 7 Zainteresowani użytkownicy ActCAD mogą skontaktować się z ActCAD LLC USA, aby otrzymać szczegółowe informacje na temat dostępności nowej wersji oprogramowania IntelliCAD.

O Konsorcjum Technologicznym IntelliCAD

Konsorcjum Technologiczne IntelliCAD jest niezależną organizacją non-profit finansowaną i kierowaną przez swoich członków specjalnie w celu wspólnego rozwoju technologii IntelliCAD. Konsorcjum Technologiczne IntelliCAD udziela licencji na technologię IntelliCAD swoim członkom komercyjnym, którzy z kolei wprowadzają na rynek i sprzedają aplikacje oparte na IntelliCADzie użytkownikom końcowym. Członkowie ITC  mają dostęp do kodu źródłowego IntelliCAD, dokumentacji czy wsparcia dla programistów. ITC jest również członkiem-założycielem Open Design Alliance, przyczyniając się w ten sposób do interoperacyjności oprogramowania CAD w przemyśle inżynieryjnym.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .