Konwertuj dowolnie z oprogramowaniem Act CAD

Konwertuj dowolnie z oprogramowaniem ActCAD


Oprogramowanie ActCAD zawiera wszystkie niezbędne narzędzia umożliwiające pracę z wieloma formatami plików wykorzystywanych w środowisku CAD. Programy ActCAD umożliwiają pracę we wszystkich wersjach plików DWG począwszy od najstarszego R2.5 do najnowszego 2020. Format  .dwg jest natywnym formatem CAD naszego oprogramowania. Oznacza to, że nie wymagana jest żadna konwersja plików do ich obsługi. To samo dotyczy plików w formacie DXF. Każdy plik w tym formacie, w dowolnej wersji jest otwierany bez dodatkowych narzędzi. Może być edytowany i zapisany bez najmniejszych problemów.  Możemy również zapisać go do formatu dwg jako natywnego dla oprogramowania ActCAD. Możemy powiedzieć, że zapis i odczyt w tych formatach jest niejako "przeźroczysty" dla programów ActCAD. Inne formaty CAD mogą być importowane w celu ich edycji. Dotyczy to plików DGN, DWT czy DWF. Obsługiwanych formatów CAD przez produkty ActCAD jest wiele więcej, niż tylko te wymienione powyżej. Możliwe jest to dzięki sukcesywnej aktualizacji bibliotek ODA (Open Design Alliance) w oprogramowaniu Act CAD. Biblioteki te są nieustannie rozbudowane o nowe funkcje, oraz ulepszane w zakresie już obsługiwanych komend i poleceń. Dodawana jest również obsługa nowych formatów plików takich jak STP, STEP, IGES czy RVT. Zapewniają one wzajemną kompatybilność i interoperacyjność danych w wielu produktach CAD. Umożliwiają również import/eksport danych z wielu formatów plików graficznych czy bezpośrednią obsługę plików PDF. Zapewnia to niesamowitą wygodę pracy czy łatwą wymianę danych pomiędzy różnymi systemami CAD.

Konwertuj dowolnie swoje prace i  projekty. Importuj dane graficzne lub wykorzystuj je jako podkłady. ActCAD obsługuje kilkadziesiąt rodzajów plików graficznych. Wreszcie możesz konwertować pliki PDF w celu ich edycji. Konwersja PDF do DXF jest prosta i wygodna. Użyj do tego narzędzia PDF2CAD Konwerter by automatycznie przekonwertować plik PDF. Nie musisz nic robić tylko wskazać PDF do konwersji. Wybór, Konwersja, Gotowe. Gdy chcesz bardziej dostosować wynik konwersji do swoich preferencji, użyj narzędzia PDF2DXF Konwerter, umożliwiającego regulację niektórych ustawień konwersji, na przykład automatyczną podmianę rozpoznawanej czcionki w dokumencie PDF. Teraz ciesz się możliwością edycji. A wyniki pracy zapisz w pliku dwg lub z powrotem w formacie PDF w celu ich dalszego przekazania. Otrzymane pliki możesz  możesz edytować i dowolnie eksportować w dowolnym obsługiwanym formacje wymiany CAD i przesłać je do klienta. Konwerter PDF do DXF i Konwerter PDF do CAD to świetne narzędzia udostępniane za darmo użytkownikom ActCAD. To co u nas jest dostępne jako standard w innych konkurencyjnych produktach CAD jest dostępne jako opcja dodatkowo płatna.

ActCAD posiada również dodatkowe narzędzia wzajemnej konwersji wsadowej plików DWG, DXF i DGN, umożliwiające konwersję wielu plików CAD jednocześnie. Konwertuj pliki DWG na DXF, pliki DGN na DXF czy pliki DGN na DWG. Zrobisz to masowo lub wybierz pojedyncze pliki do konwersji.

Dzięki oprogramowaniu ActCAD praca staje się prostsza i przyjemniejsza, nie musisz kupować dodatkowych narzędzi czy uczyć się ich obsługi. Wszystkie potrzebne funkcje znajdziesz zintegrowane w naszych produktach.

W ostatnich dniach mieliśmy premierę produktów ActCAD opartych na silniku IntelliCAD 10. Wraz z produktami ActCAD 2021 zintegrowaliśmy również najnowsze biblioteki ODA w wersji 20.12. Dodaliśmy import formatów OBJ i STL, a także zaktualizowaliśmy obsługę plików dwg i dxf w ich najnowszych wersjach. Nieustannie dążymy do rozwoju naszych produktów i usług w celu zapewnienia jak największej interoperacyjności.

Na koniec wspomnę o małym lecz bardzo dobrym narzędziu, którym jest Konwerter Jednostek. Aby szybko przeliczyć jednostki pomiędzy rożnymi systemami miar i wag nie trzeba szukać w internecie. Wystarczy wywołać narzędzie i za pomocą zakładek odszukać interesujące nas przeliczenie. Teraz wprowadź wartość i gotowe. Mała rzecz a cieszy. Przekonaj się sam.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .