Konwersja DWG PDF

Konwersja DWG PDF

W oprogramowaniu ActCAD można w prosty sposób wykonać konwersję rysunku dwg do formatu pdf. Używanie formatu pdf jest wygodnym i bezpiecznym formatem wymiany pomiędzy specjalistami rożnych branż. Niezaprzeczalną wartością jest technologia dzięki której mamy pewność że odbiorca otrzyma dane w postaci identycznej z tą z jakiej zostały wygenerowane pliki PDF.

Aby wygenerować plik PDF w oprogramowaniu ActCAD możemy posłużyć się funkcją eksportu zintegrowaną z darmową wirtualna drukarką PDF od firmy ActCAD. Drugą możliwością jest skorzystanie z opcji wydruku i wybranie dowolnej wirtualnej drukarki Postscript zainstalowanej w systemie. W tym celu w opcjach wydruku wybieramy wirtualną drukarkę ActCAD PDF Printer, Microsoft PDF Printer lub inną zainstalowaną w systemie. Godne polecenia są dwie drukarki Postscript udostępniane do celów komercyjnych, a mianowicie Bullzip PDF oraz PDF995 posiadające bogate opcje konfiguracji formatów wydruku czy dostępnych rozdzielczości plików.

Po skonfigurowaniu opcji wydruku wybranej drukarki pdf, konwersja dwg pdf zostanie wykonana automatycznie. Wcześniej możemy również wskazać docelową lokalizację zapisu lub zmienić nazwę docelowego pliku.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .