Koniec darmowego Draftsight

Koniec bezpłatnej wersji Draftsight 2018

Wraz z wprowadzeniem wersji DraftSight 2019, producent Dassault Systemes poinformował o zmianie warunków użytkowania programu Draftsight w wersji darmowej. Do wersji 2018 program był darmowy do zastosowań prywatnych i komercyjnych, lecz wszystkie bezpłatne wersje DraftSight Free przestaną działać w dniu 01 stycznia 2020 r. 

DraftSight to oprogramowanie CAD służące do projektowania 2D CAD. Producentem oprogramowania jest francuska firma Dassault Systemes. Pierwsza wersja została udostępniona w 2010 roku. Program obsługuje projektowanie 2D, umożliwiając klientom tworzenie dokumentacji projektowej CAD w formatach plików DWG i DXF, a także przeglądanie, edycję i wydruk rysunków technicznych. Program szczególnie w wersji darmowej posiadał rzeszę fanów i wiernych użytkowników.

Teraz wraz ze zbliżającym się terminem wygaśnięcia darmowych licencji wielu użytkowników zastanawia się co dalej. Jako dystrybutor oprogramowania ActCAD chcemy pomóc Ci przygotować się do tego, aby korzystanie z oprogramowania CAD w Twojej  firmie nie było zakłócone, aby wpływ wygaszania licencji Draftsight free był jak najmniejszy.

Dlaczego warto zainwestować w  ActCAD po wygaśnięciu bezpłatnej wersji DraftSight?

ActCAD oferuje wiele rodzajów licencji. Są to licencja roczna, wieczysta, sieciowa i USB. Dostępny jest w trzech wersjach różniących się funkcjonalnością.

Najtańsza wersja ActCAD 2020 STANDARD z licencją roczną jest oferowana w cenie 450PLN z VAT, i jest tańsza o ok 10% względem Draftsight 2020 Standard. W przeciwieństwie do Draftsight oferuje ona w okresie subskrypcji pełne wsparcie producenta. ActCAD Standard 2020 oferuje również rozbudowanie narzędzia dodatkowe, które umożliwiają między innymi import chmur punktów, import plików pdf do edycji, rozbudowane narzędzia wymiarowania, możliwość przeglądania rysunków 3D. Funkcji które oferuje ActCAD względem podstawowej wersji Draftsight jest wiele więcej.

W cenie poniżej 1000PLN (cena rocznej licencji Draftsight Professional) dostępny jest również, ActCAD 2020 PROFESSIONAL z licencją roczną posiadający jeszcze bardziej rozbudowane funkcje, ActCAD 2020 BIM będący najbardziej rozbudowaną wersją naszego oprogramowania obsługującą import plików *.rvt oraz ActCAD 2020 Standard w wersji z licencją wieczystą.

Wszystkie produkty ActCAD posiadają możliwość samodzielnego transferu licencji z komputera na komputer. Wykorzystują najnowszy silnik IntelliCAD 9.2A oraz nowe ODA. Dwie wersje ActCAD PRO oraz ActCAD BIM posiadają bogaty zbiór narzędzi firm zewnętrznych zwiększających produktywność. Funkcje edycji 3D CAD, oświetlenia sceny i renderingu projektów czy bogaty zbiór obsługiwanych formatów plików CAD  i obrazów graficznych w zakresie ich importu i eksportu. Koszt aktualizacji do najnowszej wersji wynosi 50% ceny licencji wersji wieczystej danej linii rozwojowej produktu. Tyle samo wynosi roczna subskrypcja produktu w danej linii rozwojowej.

Praca z produktami ActCAD po prostu się opłaca.

O tym jak użyteczne jest nasze oprogramowanie można przekonać się samemu pobierając 15 dniową wersję testową i testując ją bez ograniczeń w zastosowaniach komercyjnych i osobistych. W okresie testowym oferujemy również wsparcie techniczne.

Aby pobrać oprogramowanie ActCAD należy kliknąć  TUTAJbrak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .