ActCAD - CAD do wszystkich zastosowań

ActCAD - CAD do wszystkich zastosowań

Oprogramowanie ActCAD charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Zbudowane jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach IntelliCAD oraz Open Design Alliance. Aktualnie wykorzystuje silnik IntelliCAD 9.2A i biblioteki ODA 4.3. Wersje bardziej rozbudowane posiadają zintegrowane narzędzie do renderingu Artisan Renderer.

Zespół techniczny ActCAD nieustannie dba o właściwą pracę środowiska CAD optymalizując i usprawniając działanie oprogramowania, służy pomocą techniczną klientom.

Produkty ActCAD otwierają natywnie pliki dwg i dxf. Oznacza to brak konieczności jakiejkolwiek konwersji. Obsługiwane są pliki *.dwg i *.dxf w wersjach starych takich jak R2.5 jak i najnowszych 2019.

Program umożliwia określenie w jakiej wersji formatów plików dwg i dxf będą zapisywane automatycznie rysunki.

Pełna gama licencji umożliwia dobranie klientowi odpowiedniej cenowo wersji oprogramowania ActCAD.

ActCAD oferowany jest w trzech wersjach produktu: BIM, PRO i STD, różniących się funkcjonalnością. Jednak nawet zakup naszego oprogramowania w najtańszej wersji umożliwia wykorzystywanie go w większości zastosowań.

ActCAD to doskonałe narzędzie do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach dwg, dxf i dgn. Najnowsza wersja ActCAD BIM umożliwia import danych z plików rvt oraz stosowanie ich jako podkładów.

Nasze oprogramowanie w każdej wersji to CAD do wszystkich zastosowań.

Przeznaczony jest dla projektantów, inżynierów budownictwa, firm wykonawczych, przemysłu, geodezji czy zastosowań amatorskich.

brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .