Koniec dystrybucji TrueCAD 2020 Premium

Z przykrością muszę zakomunikować wszystkim którzy obserwują nasz blog, że po 2 latach kończymy dystrybucję popularnych w naszym kraju produktów z linii TrueCAD.

Decyzja firmy ActCAD LLC USA podyktowana jest chęcią skupienia się nad rozwojem linii ActCAD, a w szczególności ActCAD 2020 BIM, który jest priorytetowym projektem w całej rodzinie produktów ActCAD. Produkty TrueCAD 2019 Premium oraz TrueCAD 2020 Premium wywodziły się z linii ActCAD Standard. Była to jedna z najuboższych dystrybucji obok Act IntelliCAD. Pozbawiona była większości zewnętrznych narzędzi, przez  co zyskiwała na stabilności i małych wymaganiach sprzętowych. Cieszyła się ogromnym powodzeniem w Polsce. Nie bez znaczenia był też fakt jej niższej cenu w porównaniu z innymi produktami CAD.

Wszyscy klienci którzy w ciągu ostatnich 2 miesięcy nabyli TrueCAD 2020 Premium, otrzymaja darmową aktualizację produktu do wersji ActCAD 2020 Standard. Prosimy o kontakt z działem wsparcia ActCAD LLC USA, lub z ActCAD Polska.brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .