Darmowe drukarki PDF

Drukarki PDF | Drukarka PDF | PDF995 | BullZIP PDF Printer

Darmowe drukarki PDF

Jak ważną sprawą jest wydruk stworzonego projektu w oprogramowaniu CAD do pliku PDF jest fakt, iż niemal każdy liczący się program jest wyposażony w zintegrowane rozwiązania tego typu. ActCAD także udostępnia swoim użytkownikom ActCAD PDF Printer. ActCAD PDF Printer jest stale rozwijanym oprogramowaniem do tworzenia wysokiej jakości wydruków. Z roku na rok udostępniane są nowe funkcje. I na tym moglibyśmy poprzestać. Jednak ActCAD PDF Printer tak jak inne tego typu programy posiada ograniczenia wynikające z faktu iż jest skierowany do standardowego użytkownika. Użytkownika któremu na ogół wystarczają udostępnione funkcje i ustawienia. Jest jednak grono użytkowników którzy potrzebują czegoś więcej. Są to tak zwane opcje niestandardowe takie jak chociażby  niestandardowe formaty wydruku czy szybkie wydruki w niestandardowych skalach. Możemy oczywiście "pobiec" do sklepu i kupić coś bardziej rozbudowanego. Jednak przy odrobinie chęci i czasu możemy znaleźć w sieci prawdziwe drukujące kombajny, których funkcje przyćmiewają wszystko to co otrzymujemy w większości płatnych produktów. Poniżej  przedstawię kilka produktów które z powodzeniem wykorzystuję w swojej codziennej pracy od wielu lat. Zaznaczam że jest to mój subiektywny punkt widzenia. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie byś Ty, mój drogi czytelniku pobrał i przetestował przedstawione niżej oprogramowanie. Tym bardziej że nic Cię to nie kosztuje.

Drukarka PDF niezbędne narzędzie w codziennej pracy.

W obecnych czasach format PDF jest ważnym standardem wymiany i obiegu dokumentów. Dokumenty  sporządzone w tym formacie są udostępniane i honorowane w urzędach. Stanowią formę wymiany danych pomiędzy przedsiębiorstwami, czy wreszcie umożliwiają wykonanie jednakowych wydruków na różnych urządzeniach drukujących.


Drukarka PDF | PDF995

Pdf995 - to kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb publikowania dokumentów. Zapewnia łatwość użycia, elastyczność formatu i bezpieczeństwo zgodne ze standardami branżowymi - a wszystko to bez żadnych kosztów. Pdf995 ułatwia i niedrogie tworzenie dokumentów profesjonalnej jakości w popularnym formacie plików PDF. Jego łatwy w użyciu interfejs pomaga tworzyć pliki PDF, po prostu wybierając polecenie „drukuj” z dowolnej aplikacji, tworząc dokumenty, które można przeglądać na dowolnym komputerze z przeglądarką PDF. Pdf995 obsługuje zapisywanie plików sieciowych, drukowanie współdzielone, Citrix / Terminal Server, niestandardowe rozmiary stron i drukowanie wielkoformatowe. Pdf995 to sterownik drukarki współpracujący z dowolnym konwerterem Postscript na PDF. Po prostu zainstaluj i używaj jak drukarkę.

PDFEDIT995

PdfEdit995 - kolejna przydatna aplikacja w biurze konstrukcyjnym, projektowym i geodezyjnym, która oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak: łączenie dokumentów w pojedynczy plik PDF; automatyczne wstawianie linków; hierarchiczne wstawianie zakładek; Konwersja PDF do sformatowanego HTML lub DOC (tylko tekst); integracja z paskiem narzędzi Word z automatycznym spisem treści i generowaniem linków; automatyczne dołączanie do wiadomości e-mail; artykuły papiernicze i stemplowanie. Wraz z pdf995 tworzy udany kombajn biurowy, po prostu niezastąpiony.

BullZIP PDF Printer

Bullzip PDF Printer - to program działający jako drukarka PDF Microsoft Windows i umożliwiający pisanie dokumentów PDF z praktycznie dowolnej aplikacji Microsoft Windows. Program jest WOLNY z ograniczeniami, co oznacza, że ​​istnieje DARMOWA wersja do użytku osobistego i komercyjnego dla maksymalnie 10 użytkowników. Bardzo dużym plusem jest fakt, iż program nie zawiera żadnych reklam ani wyskakujących okienek. Dla aplikacji komercyjnych z więcej niż 10 użytkownikami dostępne są wersje komercyjne z zaawansowanymi funkcjami. Program posiada grono zagorzałych użytkowników. Jest fatwy w obsłudze i szybki w działaniu. Zawiera wiele opcji konfiguracji. Pozwala na scalenie grafiki (np. pieczęci) z dokumentem. Podobnie jak program pdf995 posiada możliwość tworzenia i druku do niestandardowych formatów plików. Jest doskonałym uzupełnieniem pakietu pdf995/pdf995edit.

Ghostscript

Ghostscriptto wirtualny kreator drukarki PDF , który używany jest do rastrowych drukarek komputerowych i procesorów obrazu rastrowego. Oprogramowanie może być używane do konwersji formatu plików, na przykład konwersji plików PDF do plików PostScript PDF. To zupełnie inny system drukowania wirtualnego w porównaniu do swoich konkurentów, ponieważ oparty jest na większości funkcji systemów Adobe Reader w językach opisu PostScript i PDF. Głównym zadaniem programu jest praca jako system konwersji między plikami PDF i PostScript oraz zapewnienie użytkownikom podstawowych funkcji wyświetlania i drukowania stron dokumentów PDF. Wiodącą zaletą korzystania z PostScript jest to, że jest dostarczany z systemem programowania i licencjonowania GNU, oznacza to brak ograniczeń w używaniu PostScript. Jeśli chodzi o obsługę plików PDF, oznacza to obsługę wszystkich wersji plików formatu PDF.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .