Baza Filmów Video

Filmy CAD  - Nowoczesne szkolenia CAD

Filmy CAD - nowa jakość edukacji i szkoleń.


ActCAD obecny jest ze swoimi produktami w 73 krajach świata. Pewnym problem jest wydanie wielu wersji językowych produktu oraz instrukcji obsługi do nich. Mówimy, że język angielski jest w naszych czasach Lingua Franca światowego projektowania. Jednak wielu klientów w codziennej pracy ma problemy z technicznym slangiem występującym w branży. Aby dotrzeć i maksymalnie uprościć, ułatwić proces migracji nowych użytkowników, by przyśpieszyć naukę naszego CADa, ActCAD stworzył bazę filmów instruktażowych CAD.

Stare porzekadło mówi, że jeden obraz to więcej niż 1000 słów. Nauka poprzez obserwację otoczenia jest naturalną czynnością każdego człowieka od chwili jego narodzin. ActCAD postanowił wdrożyć i usprawnić ten proces, by w prosty i przejrzysty sposób umożliwić łatwą naukę i przekazać niezbędną wiedzę o obsłudze produktów ActCAD i ich użytkowaniu w codziennej pracy.  Jak ważny jest to temat dla wszystkich użytkowników oprogramowania CAD niech świadczy fakt, że w polskiej wyszukiwarce Google hasło filmy CAD jest wyszukiwane 200 000 razy w każdym dniu i każdego miesiąca.
Dostęp do bazy video tutoriali CAD posiadają wszyscy użytkownicy ActCAD 2020 oraz ActCAD 2021.

Aby przejść do listy filmów należy użyć polecenia WEBVIDEOS. Odtwarzanie jednego filmu zajmuje kilka minut. Czynność możemy w każdej chwili powtórzyć, możemy również zatrzymać film by na przykład wykonywać czynności równolegle. Jest to niezmiernie ważne na etapie oswajania się z nowym interfejsem. Nasze filmy CAD w bazie pogrupowane są tematycznie. Tematy to na przykład rysowanie, wymiarowanie, tworzenie opisów, czy używanie narzędzi do konwersji plików pdf czy wydruk plików CAD. Możesz dowiedzieć się jak skonfigurować interfejs programu. Zmienić ustawienia czy szybko skorzystać z opcji wymiarowania lub tworzenia odnośników opisowych.  Baza kilkudziesięciu filmów CAD jest ciągle rozbudowywana o nowe pozycje. Korzystanie z niej umożliwia szybkie przyswojenie wiedzy i umiejętności. Jeżeli masz jakieś sugestie, napisz do nas. Postaramy się dodać instruktażowy  film CAD dla Ciebie.

Korzystanie z bazy filmów CAD jest możliwe także w okresie testowym.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .