ActCAD 2019

ActCAD 2019 Professional  i ActCAD 2019 Standard

ActCAD 2019 Professional oraz ActCAD 2019 Standard to w pełni funkcjonalne oprogramowanie CAD do wykonywania rysunków 2D oraz modelowania 3D (wersja PRO). ActCAD obsługuje natywnie formaty plików DWG i DXF. ActCAD 2019 zbudowany jest w oparciu o silnik IntelliCAD 8.4B oraz biblioteki Open Design Alliance (ODA) Teigha w wersji 4. Produkty ActCAD zapewniają pełną kompatybilność nawet z najstarszymi wersjami plików *.dwg i *.dxf począwszy od wersji R2.5. Pliki w formatach dwg i dxf mogą być otwierane i edytowane bez konieczności jakiejkolwiek konwersji.  ActCAD to natywne oprogramowanie CAD DWG i DXF do tworzenia i edycji rysunków.

Oprogramowanie ActCAD jest przeznaczone dla inżynierów, architektów i innych konsultantów technicznych. ActCAD jest narzędziem do realizacji rozbudowanych projektów przez profesjonalistów jak i prostych zadań przez amatorów. Interfejs programu i składnia poleceń wzorowane są na rozwiązaniach znanych z innych produktów CAD, przez co jest łatwy w nauce i obsłudze. W wersji Professional zostało wyposażone w wiele dodatkowych narzędzi zwiększających produktywność. Obie wersje zawierają również zintegrowane narzędzie do tworzenia prezentacji realizowanych projektów. Artisan Renderer to potężne narzędzie umożliwiające wybór materiałów, oświetlenia, korekty oświetlenia oraz renderingu i animowania sceny. Posiada intuicyjny interfejs i bogatą liczbę funkcji.

Produkty ActCAD zawierają również doskonały konwerter wektorowych plików pdf. Umożliwia on wczytywanie rysunków bezpośrednio z pliku PDF i ich konwersję do formatu DXF. Rysunki mogą być następnie  edytowane i zapisywane do formatu DWG.

Nową funkcjonalnością jest również biblioteka 5000 bloków. Bibliotekę tą można rozbudowywać o nowe zaimportowane bloki. Biblioteka ta ułatwia dostęp do raz wykonanych bloków w innych projektach.

Licencja ActCAD ważna dożywotnio i może być używana w dowolnym kraju świata. Licencję ActCAD można przenosić pomiędzy komputerami dowolna ilość razy, gdyż nie jest na stałe przypisana do komputera pierwszej instalacji.


brak komentarzy

You have to ALBO register to post a comment .