O nas.


BBA-ONE i ActCAD LLC USA

Biuro Badań i Analiz ONE powstało w styczniu 2015 roku.. ‌Podstawą naszej działalności są specjalistyczne pomiary geodezyjne typu pomiary deformacji i osiadań, odkształceń, pionowości, a w mniejszym zakresie mapy do celów projektowych tyczenia i inwentaryzacje. Od początku naszej działalności czynnie angażujemy się w projekty naszych klientów. 
‌Dzięki poszukiwaniom optymalnych rozwiązań dla naszej firmy, w 2016 roku natknęliśmy się na mało znane na naszym rynku produkty z ActCAD LLC USA. W produktach ActCAD zachwyciła nas nowoczesność rozwiązań oferowana za niewygórowaną cenę oraz dobre wsparcie techniczne i prawdziwe zaangażowanie zespołu. Uznaliśmy, że to są produkty, które będą przydatne nie tylko dla nas, lecz również dla wszystkich polskich firm poszukujących ekonomicznych i legalnych rozwiązań. Że warto wprowadzić je na nasz polski rynek i pracować nad ich upowszechnieniem. Tak zostaliśmy pierwszym dystrybutorem produktów ActCAD w Polsce i w europie.Tak jak angażujemy się w krace naszych klientów działu geodezji, tak  czynnie uczestniczymy w projektach ActCAD LLC USA.
‌W roku 2019 zostaliśmy Wyłącznym Dystrybutorem w Polsce. Teraz Ty możesz zaangażować się w nasze projekty.

Geodezja

Specjalizujemy się w geodezyjnych pomiarach specjalistycznych. Pomiary deformacji, przemieszczeń i te sprawy :)

Oprogramowanie CAD

Jesteśmy Dystrybutorem ActCAD w Polsce. Podejmij współpracę z nami bez żadnych kosztów. Zadzwoń i zapytaj o warunki współpracy.

Doradztwo

Potrzebujesz porady odnośnie oprogramowania CAD.  Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Sklep Online

Sprzedajemy nie drogie i nowoczesne oprogramowanie 2D i 3D CAD do komputerowego wspomagania projektowania firmy  ActCAD

Małe i wielkie pytania?

Nie możesz się zdecydować na konkretne oprogramowanie CAD?
‌Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skontaktował się  z nami.
‌Podchodzimy do sprzedaży po inżyniersku.
‌Ważne jest dla nas, że możemy Ci pomóc podjąć właściwą decyzję.
‌Już wiesz jakie mamy zdanie na ten temat!
‌To na co jeszcze czekasz?Adres siedziby:

ul. Rysia 4A, Adamowizna
‌05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska

Nasze adresy email:

biuro@actcad.pl
‌biuro@bba-one.pl

Kontakt telefoniczny:

+48720310031

Formularz kontaktowy

Napisz do nas.Sukces! Zrobiłeś to.
Błąd! Wartość jest nieprawidłowa.
Sukces! Zrobiłeś to.
Błąd! Wartość jest nieprawidłowa.
Sukces! Zrobiłeś to.
Błąd! Wartość jest nieprawidłowa.

Dariusz Bezat

Eko-Fit , CEOPiszę opinię, ponieważ jestem wdzięczny właścicielowi za pomoc jaką mi okazał. Przede wszystkim program ActCAD jest podobny do AutoCAD, jest bardzo intuicyjny i świetnie sprawdza się podręczne menu, gdzie są komendy najczęściej używane. Działa bardzo szybko i nie wiesza się przy dużych rysunkach. Konwertuje pliki pdf do dwg, dxf (innych nie używam) co jest niesamowitym ułatwieniem przy rysowaniu. Można wklejać tabelki z excella, worda - przydatne do tworzenia legendy przy rysunkach. Funkcji ogrom. Kontakt z dystrybutorem znakomity. Oddzwonił bardzo szybko i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto poświęcił dla mnie około 5 godzin konsultacji telefonicznej (w niedzielę!!!), co jest niespotykane, a zależało mi na tym. Pomógł mi bardzo. Dałbym więcej gwiazdek jakby była taka możliwość :) Szczerze polecam. Inni sprzedawcy powinni się uczyć takiego podejścia.

Mirosław Działek

Olmika , CEOMinął jakiś czas od kiedy jestem użytkownikiem ActCAD-a. Niniejszą wiadomością wyrażam pełne zadowolenie i składam Panu podziękowania, że namówił mnie Pan na zakup tej aplikacji. Całkowicie zaspokaja moje potrzeby. Jeszcze raz dziękuję Panu. Życzę powodzenia, pomyślności i przede wszystkim dużo zdrowia. Pozdrawiam Mirosław Działek. Pod tym co napisałem podpisuję się dwoma rękami. Bardzo mi Pan w tamtym czasie pomógł i uratował mnie przed bezradnością w tym zakresie. Wielkie dzięki.

Przemysław Goś

Firma , WłaścicielNie ma lepszego narzędzia za tą cenę. Przetestowałem wiele podobnych aplikacji i polecam ActCAD każdemu inżynierowi. Obsługa sprzedaży też bez zarzutu.

Bartłomiej Gładysz

Chemkop LABORGEO , CEOBardzo dobry CAD. Polecam osobom szukającym oprogramowania cad w niskiej cenie.