O nas.
‌Biuro Badań i Analiz "ONE" - To my...

Specjalizacja to dopiero początek…

Biuro Badań i analiz ONE Mariusz Ostrowski. Istniejemy na rynku od 2015 roku. Rozpoczęliśmy działalność jako specjalistyczna firma geodezyjna. Specjalizujemy się w geodezyjnych pomiarach przemieszczeń pionowych i poziomych, pomiarach deformacji i odkształceń, pomiarach pionowości, pomiarach architektonicznych, robotach obmiarowych. Wykonujemy także inne prace geodezyjne takie jak: mapy do celów projektowych, inwentaryzacje sieci i budynków, tyczenia infrastruktury. Jednak jest to tylko ułamek naszej działalności.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas 30 lat praktyki zawodowej. Działamy na terenie całego kraju.  Służymy radą i pomocą w rozwiązywaniu zadań z zakresu geodezji.

ActCAD - Produkty bez kompromisów.

ActCAD Polska. Potrzeby i nasze zainteresowania doprowadziły nas do rozszerzenia zakresu działalności. Poszukiwaliśmy rozwiązań nowoczesnych, a zarazem niedrogich dla naszego biura. Odpowiedzią na nasze potrzeby był ActCAD. Dostrzegliśmy potencjał tkwiący w produktach ActCAD i zaangażowanie twórców i serwisu. Doświadczenia z oprogramowaniem skłoniły nas do podjęcia współpracy z firmą ActCAD India. W 2016 roku zostaliśmy dealerem firmy ActCAD India, producenta oprogramowania CAD. Rośliśmy razem z ActCAD, firmy która w przeciągu 5 lat stała się wiodącym członkiem Konsorcjum IntelliCADa. Nasze zaangażowanie w projekty ActCAD LLC USA sprawiły, że w 2019 roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem produktów  ActCAD LLC USA w Polsce i Europie Środkowej. Obecnie budujemy sieć sprzedaży, oferując proste warunki współpracy.

Poznaj nas lepiej…

2015

Rok założenia

40

Wprowadzonych produktów

Over 500

Zadowoleni klienci

Dołącz do naszego zespołu

ActCAD jest nowoczesnym produktem o dużym potencjale rozwoju. Posiada doskonały stosunek ceny do jakości.  Chcemy, abyś poznał nasze produkty,  wówczas będziesz mógł odkryć ich wspaniały potencjał. Oferujemy proste zasady współpracy i korzystne marże. Możesz zacząć sprzedawać już dziś bez zbędnych formalności. Nie wymagamy wkładu własnego. Poświęć trochę czasu na budowanie swojej pozycji sprzedaży. Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

Zostań naszym Dystrybutorem!!