ACTCAD TWÓJ 2D/3D CAD  
IntelliCAD 10

Nowoczesny CAD w super atrakcyjnej cenie.

Edytory 2D/3D CAD w technologii IntelliCAD

ActCAD to inteligentne, wydajne i niedrogie oraz w pełni funkcjonalne oprogramowanie CAD do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach dwg, dxf i dgn. Nasze produkty zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszej niezrównanej kompatybilności i prawdziwej alternatywy dla oprogramowania CAD dla oprogramowania Autodesk® AutoCAD® oraz innych drogich programów CAD takich jak GstarCAD® czy BricsCAD®. ActCAD oferuje pełny zestaw narzędzi do rysowania zgodnych z AutoCAD® 2D/3D. 

Nowoczesne oprogramowanie CAD

ActCAD to oprogramowanie  2D/3D CAD z rodziny IntelliCAD® z natywną obsługą plików DWG i DXF.  ActCAD wykorzystuje najnowszy silnik IntelliCAD 10 w wersji IntelliCAD 10.0A, biblioteki Open Design Alliance dla plików dwg/dxf/pdf, jądro modelowania 3DS.  Obsługuje pliki DWG i DXF od starej wersji R2.5 do najnowszej wersji 2020. Oprogramowanie ActCAD o bsługuje także inne formaty plików, takie jak dgn, dwf, dwfx, dwt, dxb, step, stp, iges, igs, stl, obj, 2D PDF, 3D PDF , svg, dae itp. Interfejs i polecenia zostały zaprojektowane w celu zapewnienia rozszerzonych opcji dostosowywania. ActCAD umożliwia teraz także obsługę BIM i rozszerzoną interoperacyjność z formatami plików STEP, IGES i PDF.  ActCAD umożliwia teraz także obsługę BIM i rozszerzoną interoperacyjność z formatami plików STEP, IGES i PDF.

ActCAD Software, programy CAD 2D/3D z wieczystą licencją

Produkty ActCAD są dostępne w trzech wersjach: ActCAD Standard do tworzenia rysunków 2D dla zaawansowanych użytkowników, ActCAD Professional do rysunków 2D i modelowania 3D oraz ActCAD BIM (Building Information Modeling), który ma wszystkie funkcje ActCAD Professional i obsługuje funkcje BIM. Nasze oprogramowanie jest przeznaczone dla wielu dziedzin gospodarki - architektury, projektowania wnętrz i wyposażenia, inżynierii, budownictwa i firm wykonawczych, geodezji, przemysłu, nauki i edukacji, a także do zastosowań amatorskich i hobbystycznych. Ponadto ActCAD oferuje również dedykowane rozwiązania, takie jak NestCAD Acting, ActCAD Dials & Scales i ActCAD CNC Post Processor.  

ActCAD przez duże A

ActCAD, Twój sexy CAD.

Najlepszy wybór wśród oprogramowania CAD/BIM

NATYWNE WSPARCIE PLIKÓW DWG

ActCAD obsługuje wszystkie rodzaje plików dwg i dxf począwszy od wersji R2.5, a skończywszy na wersji 2020, a także pliki dgn, dwf, dwt oraz wiele innych rodzajów plików CAD, bez żadnych dodatkowych narzędzi.

Transfer licencji

Oprogramowanie ActCAD udostępnia narzędzia do przenoszenia licencji pomiędzy komputerami. Skorzystaj z licencji live, polecenia LicenseTransfer dla licencji wieczystej lub zabezpieczenia sprzętowego w postaci klucza USB.

 obsługuje

Wersje oprogramowania ActCAD

  • ActCAD 2021 BIM
    ActCAD BIM to najlepiej wyposażony  produkt, posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz polecenia oraz obsługę plików .rvt, .ifc, .rva dzięki bibliotece ODA BIM umożliwiającej rysowanie ścian, okien, drzwi, schodów, dachów, płyt, podłóg, profili stalowych. Podobnie jak wersja Professional to doskonały produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach dwg, dxf i dgn. Zawiera wygodne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów.
  • ActCAD 2021 PROFESSIONAL
    ActCAD Professional to oprogramowanie CAD do rysowania 2D i modelowania 3D przeznaczone dla inżynierów, architektów, geodetów i innych konsultantów technicznych. Wersja Professional to doskonały produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach dwg, dxf i dgn. Zawiera wiele dodatkowych narzędzi firm zewnętrznych oraz liczne konwertery zwiększające wygodę pracy. Zawiera wygodne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów.
  • ActCAD 2021 STANDARD
    ActCAD Standard to lekka wersja ActCAD PRO. Niektóre funkcje ActCAD Standard, takie jak modelowanie i edycja brył 3D, nie są obsługiwane, nie zawiera również niektórych narzędzi firm zewnętrznych czy konwerterów. Wersja Standard to doskonały produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach dwg, dxf i dgn. Zawiera liczne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów. W celu bardziej profesjonalnego wykorzystania CAD sugerujemy zapoznanie się z ActCAD Professional. ActCAD Standard sprawdza się w większości zadań w codziennej pracy.

Rodzaje licencji ActCAD


1.

Licencja wieczysta

Dożywotnia licencja komercyjna na jedno stanowisko PC. Licencja ESD (elektroniczna) na jedno stanowisko komputerowe. Klucz aktywacyjny licencji wysłamy na Twój adres e-mail. Możesz przenieść zakupioną licencję za pomocą „LicenseTransfer”, tyle razy, ile chcesz. Dobrowolny upgrade. Darmowe aktualizacje w okresie jednego roku od zakupu.

2.

Licencja roczna

Licencja abonamentowa (subskrypcja) na jeden rok. Licencja ESD dla jednej stacji roboczej. Klucz aktywacyjny licencji zostanie wysłany na Twój adres e-mail. Możesz przenieść licencję za pomocą instrukcji „LicenseTransfer”, możesz przenieść licencję tyle razy, ile chcesz. Po roku możesz odnowić lub anulować subskrypcję. Darmowe aktualizacje w okresie subskrypcji.

3.

Licencja sieciowa

Licencja wieczysta dla sieci lokalnej udostępniana z serwera licencji. W przypadku dowolnej liczby zakupionych stanowisk komputery w sieci będą używać licencji z serwera, po zamknięciu programu klient zwróci licencję na serwer, aby inni mogli z niego korzystać. Jest to optymalny sposób używania licencji na wielu komputerach w sieci biurowej.  

4.

Licencja na kluczu USB

  Licencja wieczysta bez konieczności aktywowania licencji przez Internet. Klucz sprzętowy USB, do którego przypisane są dane aktywacyjne. Uruchom program, umieszczając klucz w wolnym porcie USB. Instalacja na dowolnej liczbie komputerów. Program działa tam, gdzie obecnie jest włożony klucz USB. Udostępnianie licencji jest możliwe. Darmowe aktualizacje przez rok.

Nowość  - Licencja live !!Dla naszych klientów wprowadziliśmy nowe udogodnienie w postaci chmurowej licencji live. Od teraz możesz korzystać z zakupionej licencji live z każdego miejsca na Ziemi dzięki usłudze chmurowej. Wystarczy aktywne połączenie z internetem oraz komputer PC z systemem Windows. Twój komputer połączy się z serwerem licencji w chmurze. Możesz pracować nad swoimi projektami z lokalną instalacją ActCAD. Po zamknięciu aplikacji ActCAD możesz uruchomić swoją licencję na innym komputerze, w innym mieście czy na innym kontynencie. Od teraz, możesz jeżeli chcesz, dzielić się swoją licencją z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami. Możesz udostepnić ją swoim podwykonawcom na niezbędny czas. Zawsze masz kontrolę dostępu

Licencje korporacyjne dla firm

Dla firm potrzebujących większej ilości licencji, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Teraz przy zakupie dowolnego pakietu z minimum 10 licencji na oprogramowanie CAD możesz uzyskać 30% rabatu i radykalnie obniżyć koszty. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów o licencjach korporacyjnych ActCAD. Dzięki ActCAD wdrożysz najnowsze rozwiązania CAD po najniższych cenach na rynku.


7
Lat na rynku
72
Kraje klientów 
23962
Zadowolonych klientów
93538
Pobrań plików instalacyjnych

Funkcje oprogramowania ActCAD

Pliki DWG i pliki dxf

Wszystkie produkty ActCAD otwierają pliki dwg i pliki dxf w wersjach od R2.5 do 2020. Nie musisz ich konwertować, gdyż formaty dwg i dxf są natywnymi formatami oprogramowania ActCAD.

KONWERSJA PDF

ActCAD posiada zaawansowane narzędzia importu plików PDF. Dzięki naszym narzędziom przekształcisz wektorowe pliki PDF w wersje edytowalne. A to wszystko bez żadnych dodatkowych opłat.

Pliki dwf pliki dwt

ActCAD obsługuje wiele innych formatów plików CAD min. pliki dwf, pliki dwt, pliki dxb, pliki step, pliki dgn czy pliki iges. Mnogość obsługiwanych formatów CAD czyni z niego prawdziwie interoperacyjne narzędzie CAD.

Pliki BIM

ActCAD w wersji BIM potrafi obsługiwać formaty plików BIM takie jak: pliki rvt, pliki rva czy pliki ifc. A to wszystko dzięki bibliotekom ODA współtworzonym w zakresie BIM przez Autodesk.

Ekonomiczny i niedrogi CAD

Niezależnie od rodzaju licencji, ActCAD jest oferowany w niskich cenach, które pozwalają dostosować wydatki do konkretnych potrzeb. Wybierz licencję wieczystą, sieciową lub live aby cieszyć się dożywotnim działaniem, lub licencję roczną, aby zmniejszyć jednorazowe koszty.

Darmowe wsparcie

ActCAD oferuje bezpłatne wsparcie techniczne za pośrednictwem poczty lub VPN dla wszystkich swoich produktów. Moduł samopomocy dostępny bezpośrednio z aplikacji, bogate samouczki wideo, instrukcje obsługi, blog itp. Wszystko to bez dodatkowych kosztów.

Przenoszenie licencji CAD

Licencję ActCAD można przenosić wielokrotnie między komputerami z dostępem do Internetu. Nie ma limitu liczby transferów licencji. Elektroniczny klucz licencyjny jest przesyłany jednym kliknięciem lub licencja jest przypisywana do klucza sprzętowego USB. Korzystaj również z licencji w chmurze.

Funkcje ActCAD i dodatki

Oprócz klasycznych poleceń CAD 2D i 3D, ActCAD zawiera wiele dodatkowych narzędzi, takich jak konwerter plików PDF na DXF (PDF2DXF), konwerter PDF2CAD, edytor sekcji LH, biblioteka 5000 bloków, import i eksport punktów i tekstów z plików CSV.

Artisan Renderer

Oprogramowanie ActCAD zawiera wbudowane narzędzie Artisan 3D Professional Renderer do generowania fotorealistycznych obrazów realizowanych projektów. W intuicyjny i łatwy sposób możesz dodać niestandardowe tła, światła, materiały itp., Aby stworzyć wygląd sceny, a następnie renderować gotowe wizualizacje, aby zachwycić klientów.

Proste wdrożenia CAM

ActCAD jest łatwym do nauczenia się programem CAD dla osób, które pracowały z innymi programami CAD. Ma dobrze zaprojektowany i atrakcyjny interfejs z podpowiedziami i szczegółową pomocą. Konfigurowalny interfejs zawiera zarówno nowoczesną wstążkę, jak i klasyczne menu i paski. Skorzystaj z bazy filmów instruktażowych.

Nowoczesne projekty

Z nowym silnikiem IntelliCAD 10.0A, ActCAD wprowadził wiele ulepszeń do swoich produktów. Są to tryb pełnoekranowy - wyłącz wszystkie niepotrzebne elementy interfejsu. Ekran startowy z podglądem otwartych plików i informacjami o aktualizacjach wiadomości i pomocy technicznej lub nową paletą narzędzi do szybszej edycji rysunków.

Biblioteka bloków

Biblioteka bloków ActCAD zawiera ponad 5000 symboli w elementach architektonicznych, cywilnych, mechanicznych, elektrycznych, budowlanych itp. Możesz rozszerzyć bibliotekę, umieszczając w niej własne symbole. Dostępna jest także funkcja wyodrębniania atrybutów bloku do pliku i tworzenia bazy danych atrybutów bloku.


 

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA

ActCAD BIM i ActCAD Professional należą do produktów używanych do edycji dokumentacji rysunkowej 2D i modelowania 3D. Zawierają bogaty zestaw wbudowanych narzędzi i funkcji. Mają w pełni konfigurowalny interfejs. Pozwalają tworzyć proste rysunki, a także zaawansowane modele i wizualizacje 3D.

PROSTY I FUNKCJONALNY

ActCAD Standard i wywodzący się z niego TrueCAD Premium są narzędziami do codziennej, zaawansowanej pracy 2D. Umożliwiają także przeglądanie modeli 3D bez edycji. Mimo, że są to produkty ekonomiczne, zawierają zintegrowane potężne narzędzie renderujące Artisan Renderer.

Zastąp drogie programy CAD

ActCAD to jedna z najlepszych alternatyw drogich programów CAD. Atutem naszego oprogramowania jest zespół doskonałych programistów, którzy wdrażają najnowocześniejsze rozwiązania CAD na rynku. Najnowszy silnik IntelliCAD, biblioteki ODA oraz własne rozwiązania pozwalają zaoferować klientom nowoczesne produkty po bardzo atrakcyjnych cenach. Już dziś przekonaj się co oferują produkty ActCAD. Pobierz wersję testową i porównaj jego działanie z innymi  programami dostępnymi na rynku. Zastąp drogie programy takie jak: Autocad®, Draftsight®, Gstarcad®, Zwcad® naszymi ekonomicznymi rozwiązaniami.

Jesteś zainteresowany współpracą lub zakupem?

Zadzwoń

OPINIE NASZYCH  KLIENTÓW

Poznaj opinie naszych klientów:

“Jedna z najbardziej przystępnych cenowo alternatyw dla AUTOCAD'a. Interfejs programu wizualnie bardzo przyjazny i intuicyjny, dla mnie jeden z przystępniejszych. Oprócz przyjemnego dla oka interfejsu program posiada wszystkie istotne dla mnie funkcje. W użytkowaniu nie ustępuje innym alternatywnym programom CAD (użytkowałam ZW CAD, GStar CAD, DraftSight, BricsCad i inne). Produkt mało znany na Polskim rynku, a szkoda bo warto go poznać. Na chwilę obecną zdecydowanie godny polecenia.”

— Katarzyna Mączka

Architektura krajobrazu
KM Avatar

Blog ActCAD

Nasze posty na blogu ActCAD. Informacje o produktach, aktualizacjach, ciekawostki.

1 2 3

ActCAD - TANI CAD

Jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać?Laptop with ActCAD 2020

Zadzwoń !! do nas by uzyskać niższą cenę

Gwarantujemy udane zakupy